غریب آقا
(اعتقادی- سیاسی)
 

 تجمع حامیان بیشمار موسوی جلوی سازمان ملل

چهار نفر از سازمان رای من کجاست روز دوشنبه  هنگام سخنرانی احمدی نژاد جلوی ساختمان سازمان ملل به فریاد و هیایو پرداختند.  (اوج بدبختی و بیچارگی موسوی)

حامیان موسوی

سحرناز سمیعی نژاد، سارا آزادی ، صدرا شهاب و علی لنگرودی از اعضای سازمان رای من کجاست در نیویورک هستند که برای سازماندهی و تجمع هواداران موسوي جلوی ساختمان سازمان ملل تلاش كردند

حامیان جنبش سبز

[ شنبه هجدهم اردیبهشت ۱۳۸۹ ] [ 0:15 ] [ فواد ] [ ]

رو که نیست سنگ پای قزوینه

نویسنده فواد ذاکری خطیر

مهدی هاشمی رفسنجانی

شاید این ضرب المثل را به کرات شنیده اید . اما چرا این ضرب المثل را اینجا بیان کردم در ادامه خدمتتون عرض می نمایم.

بالاخره بعد از چندین ماه وعلی رغم درخواست های مکرر مردم متدین مبنی بر محاکمه سران اغتشاشات و به خصوص برخی آقا زاده ها  قوه قضاییه دستور جلب یکی از این آقایون را صادر کرد. این فرد که بنا به اظهارات ابوی گرامیشان دامنشان از هرگونه گناهی بری می باشد چند صباحی است که به بهانه انجام ماموریت سوی دیار فرنگ کوچ کرده و مشغول انجام ماموریت می باشد!!!!!!!!!وی و پدر گرامیش چندین مرحله عنوان داشته بودند در صورتیکه احضاریه ای برای ایشان ارسال گردد بلافاصله به ایران مراجعت و در محضر دادگاه از خود دفاع خواهند نمود چراکه به قول خودشان آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است. اما مثل اینکه این آقایون وعده ها ی خود را فراموش نموده و حالا که نوبت حسابرسی رسیده و حتی به جهت عدم حضور در دادگاه حکم جلبشان صادر گردیده تازه به این مسئله واقف گردیده اند که نظام در برخورد با سران فتنه و هم پیالگان جاسوسان اسرائیل اراده جدی داشته و این مسئله تعارف بردار نیست و حالا که عزم جزم مسئولین نظام را دیدند قافیه را تنگ دیده و با بهانه های بنی اسراییلی سعی در انحراف اذهان عمومی دارند و البته  به این مسئله توجه ندارند که دیگر دستشان برای مردم رو شده است. نکته جال توجه اطلاعیه ای است که اخیرا در برخی خبرگزاری ها از قول دوستان و منسوبین هاشمی عنوان گردیده و شرط و شروطی است که برای قوه قضاییه تعیین نمودند که البته قوه قضاییه پاسخ محکم و قاطعی به این افراد داده است. متن اطلاعیه و جواب قوه قضاییه در ادامه تقدیم می گردد و قضاوت را می گذاریم برعهده شما دوستان عزیز. و البته اقای هاشمی که چند مرحله عنوان داشته است که در صورت احضار پسرش وی بلافاصله در دادگاه حاضر خواهد شد باید حسن نیت خود را به اثبات برساند تا یک مرحله دیگر و در آزمونی دیگر مردود نگردد.و اما سخن آخر اینکه این آقایان با این همه خیانت ها چگونه با پرویی برای نظام شرط می گذارند؟؟ بنده در عجبم از این همه  پرویی!!!!!!!!!!  

  جوان آنلاین: گفته می شود در جریان تلاش ها برای بازگرداندن یکی از فرزندان چهره سیاسی کشور جهت حضور وی در دادگاه ،شروطی از سوی حامیان این فرد برای بازگشت وی به کشور،مطرح شده است.

این پیشنهادها که در سه محور خلاصه شده عبارت است از:
1- پرونده فرد مزبور از اختیار وزارت اطلاعات خارج شود.
2- دادگاه محرمانه برگزار و رسانه ای نشود.
3- قاضی دادگاه فردی معتمد باشد.
گفته می شود با توجه به این پیشنهادات و در پاسخ تصریح شده است که الف- پرونده مزبور توسط وزارت اطلاعات به عنوان ضابط قضائی پی گیری شده و خارج شدن آن از دست این نهاد غیر قانونی می باشد.
ب- تشخیص برگزاری دادگاه علنی و غیرعلنی به تشحیص دادگاه بوده و کسی نمی تواند ناقض استقلال دستگاه قضائی شود.
ج- در بحث انتخاب قاضی دادگاه انتخاب برعهده دستگاه قضائی بوده و این قوه و مسئولان آن عدالت را سرلوحه کار خود داشته و درگیر مباحث سیاسی نیستند.گرچه توجه به انتخاب قاضی قابل و خبره مورد تاکید خواهد بود.

[ جمعه سوم اردیبهشت ۱۳۸۹ ] [ 23:45 ] [ فواد ] [ ]
درباره وبلاگ

عشق یعنی یک خمینی سادگی
عشق یعنی با علی دلدادگی
عشق یعنی لافتی الا علی
عشق یعنی رهبرم سید علی

ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم
در ره عشق جگردارتر از صد مردیم
هر زمان بوی خمینی به سر افتد ما را
دور سید علی خامنه ای می گردیم
لینک دوستان
امکانات وب